Kontakt

THEMA TRADE s.r.o.
Golfcentrum Radotín
Pod Klapicí 103
153 00 Praha-Radotín

Kontaktní osoba GCOT:

o tour

Vážení golfoví přátelé,
agentura THEMA TRADE s.r.o. Vám představuje exkluzivní golfovou sérii Golf Centrum Open Tour 2019, během které na Vás čeká 10 turnajů na těch nejpůvabnějších hřištích ČR i SK. Důraz klademe na přátelský přístup, fair play soutěž a propojení na společenské eventy, které jsou skvělou příležitostí k navázání nových přátelství či obchodních partnerství. Čeká na Vás celoroční soutěž o skvělé ceny od partnerů tour a na každém turnaji – Golf Centrum Fitting car !!!
Navazujeme na tradici otevřených turnajů pořádaných naši agenturou po dobu 12 let. Nabízíme vám také výhodné hrací karty na celou golfovou tour, které lze objednat na e-mailu klosova@thematrade.cz.

FITTING HOLí

Golf Centrum vám nabízí fittingové služby ve spolupráci s profesionálními odborníky a nejnovější měřící techniku Trackman Pro. Tato radarová jednotka zobrazuje celou trajektorii rány od 2 až do 360 metrů. Navíc každou ránu promítá ve 3D společně s 26 impaktovými daty a daty o letu míče v reálném čase. A právě pro tyto své vlastnosti je také nejvyužívanějším zařízením pro fitting a výuku golfu na světě.
Tým odborníků z Golf Centra využívá nejmodernější techniku a poslední modely kompletních fittovacích sad od společností Titleist, Callaway a Srixon. V Golf Centru je club fitting příjemným a poučným zážitkem pro každého bez ohledu na věk a výkonnost. Fitting s Trackmenem vám sestaví vaše vybavení přesně na míru, a tím značně zlepší vaši hru.
• pamatuje si vaše výkony i soupeřů a porovnává je v čase
• začátečníky zbaví chyb, které se později špatně odstraňují
• pokročilým odhalí slabiny a silné stránky
• provádí course management
• sledování vašeho profilu pomocí aplikace na iPhone

Máte zájem o fitting nebo potřebujete více informací o naší službě? Neváhejte se na nás obrátit na emailu fitting@thematrade.cz, nebo telefonním čísle 602511300.