Turnaje
GCOT 2019

26.4.

resort-dysina

Greensgate – Dýšina

Golf Park Plzeň byl vybudován v letech 2003 a 2004 na severovýchodním okraji Plzně u obce Dýšina. Jeho chloubou je mistrovské technicky náročné 18ti jamkové hřiště, které je vkusně zasazeno do krásné okolní přírody.

logo-dysina

postupný z 1 a 10

10.5.

resort-penati

Penati Golf Resort – Heritage​

Dizajnom ihriska HERITAGE COURSE bol poverený Jonathan Davison. Druhá osemnástka dopľňa v najvyššom štandarde ihrisko LEGEND COURSE a tvorí mu atraktívnu alternatívu. Jamky tvoril shaper svetového formátu Mick McShane.

logo-penati

postupný z 1 a 10

11.5.

resort-penati

Penati Golf Resort – Legend

18-jamkové golfové ihrisko je vybudované podľa projektu spoločnosti Nicklaus Design. Golfoví nadšenci tu nájdu aj 716 m dlhú jamku číslo 15 s 11 odpadliskami ‒ najdlhšiu v Európe. Už len pohľad vpred je fascinujúci.

logo-penati

postupný z 1 a 10

31.5.

resort-mstetice

Golf Resort Mstětice

Osmnáctijamkové hřiště ve Mstěticích je svým charakterem inspirováno klasickými skotskými linksy. Vyznačuje se vlídností k hráčům se střední a nižší výkonností tím, že s výjimkou překážek nepřipravuje tyto hráče o zásoby míčů.

postupný z 1 a 10

postupný z 1 a 10

postupný z 1 a 10

logo-mstetice

14.6.

resort-kacov

Panorama Golf Resort – Kácov

Golfové hřiště Panorama nabízející 27 jamek špičkové kvality přinese požitek a uspokojení golfistům všech kategorií pouze 35 minut od Prahy. Malebná krajina Posázaví spolu s pohostinností městysu Kácov přispívají k přátelské atmosféře celého resortu.

logo-kacov

26.7.

resort-konopiste

Golf Resort Konopiště – Radecký

Mistrovské 18jamkové hřiště má par 72 a délku 6.484 metrů z černých (profesionálních) odpališť. Jméno hřiště "Radecký" je odvozeno od jednoho z původních vlastníků panství, slavném maršálovi z napoleonských válek - Václavu Radeckém z Radče.

logo-konopiste

25.8.

resort-karlovyvary

Golf Resort Karlovy Vary

18-ti jamkové hřiště navržené pařížským architektem C. Noskowskim, kde i přes veškeré úpravy byl zachován původní ráz a zařadilo se mezi renomovaná hřiště v Evropě. Raritou golfového resortu je výskyt ohroženého živočicha Sysla obecného, který je považován za maskota hřiště.

logo-kv

13.9.

resort-ypsilon

Ypsilon Golf Liberec

Golfové hřiště Ypsilon Golf Liberec leží v nadmořské výšce 420 – 470 m.n.m. Areál hřiště se rozkládá na pozemcích s rozlohou 102 ha. Keith Preston vytvořil 18 specifických jamek a délce hřiště 6102m s parem hřiště 72.

logo-ypsilon

26.9.

resort-pysely

Loreta Golf Resort Pyšely

Golfový areál, který zcela splňuje nejvyšší nároky na golfovou hru a zázemí. V sezóně 2014 získalo II. místo v prestižní anketě Golfový areál roku a v roce 2015 bylo vyhlášeno třetím nejlepším hřištěm v České republice zahraničním vydáním magazínu Golf Digest.

logo-pysely

postupný z 1 a 10

postupný z 1 a 10

postupný z 1 a 10

3.10.

resort-albatross

Albatross Golf Resort

Golfový resort Albatross se nachází v obci Vysoký Újezd na okraji Prahy. Díky své poloze je resort výborně dostupný nejen z centra hlavního města, ale i z mezinárodního letiště Ruzyně. 18 jamkové hřiště nejvyššího evropského standardu, nadčasově dimenzované tréninkové centrum Albatross Golf Academy, moderní klubovna s kompletním zázemím, vynikajícími službami a restaurací Kogo.

logo-albatross

3.10.

postupný z 1 a 10

vyhlášení

resort-beseda

Malostranská beseda

Slavnostní vyhlášení a zakončení naší Golfcentrum open tour 2019

10.10.

pravidla turnajů

postupný start z jamky č. 1 a 10
4 výkonnostní kategorie – smíšené – muži / ženy:
HCP 0 – 12 na rány
HCP 12,1 – 24 stableford body
HCP 24,1 – 36 stableford body
HCP 37 – 54 stableford body
celoroční soutěž: součet 6 nejlepších výsledků turnajů – vítěz získá hlavní ceny
na turnaji možnost fittingu a přegripování holí v jedinečném Golf Centrum fitting car
speciální vložená soutěž: Odhad drivu pomocí systému Trackman PRO
další vložené soutěže: Nearest to the pin (společný M/Ž), Longest drive (samostatný M/Ž)
Hole in One o luxusní golfový vozík
věcnými cenami a poháry jsou oceněna první tři místa kategorie 1. – 3., 4. kategorie – pouze 1. místo
hra na úpravu HCP

Navazujeme na tradici otevřených turnajů pořádaných naši agenturou po dobu 12 let. Nabízíme také výhodné hrací karty na celou golfovou tour, které lze objednat na e-mailu klosova@thematrade.cz.