Akce na klíč

turnajkonopiste - Golfcentrum-Konopiste-425.jpg

golfové
akce

Golfové akce jsou perfektním spojením sportu a společenských setkávání a pod naší taktovkou se pro Vás stanou zážitkem. Obstaráme hladký průběh akce, navrhneme doplňkovou zábavu i program pro děti.

Slavnostní galavečer

Večerní róby, skleničky šampaňského a zábava po celý večer. Nachystáme pro Vás slavnostní akci, která bude promyšlená do sebemenšího detailu. Vy si tak užijete klidný průběh akce a Vaši hosté se budou zaručeně bavit.

firemní
večírek

Vánoční večírek s kolegy, oslava úspěšného obchodu či snad zakončení firemního roku? To chce oslavu! Hoďte trápení s pořádáním večírku za hlavu. Vy se v klidu budete starat o pracovní záležitosti a my si zatím vezmeme na starosti akci na míru pro Vaši společnost. Postaráme se o prostory, doprovodný program, hostesky i občerstvení. Garantujeme Vám, že tento večírek se stane pro firemní zaměstnance nezapomenutelným.

rodinné
akce

Rozzářené dětské oči, burácející smích přes celou místnost a spoustu jídla – rodinné akce, které všichni tak milují, ale jejich příprava zabere velké množství času. Ať už jde o narozeninovou oslavu Vaší ratolesti nebo velké rodinné setkání, můžete se na nás spolehnout. Na Vaši rodinnou akci připravíme vše – zajistíme dort, zábavu i hudební doprovod. Ručíme za to, že nudit se nikdo nebude.

kulturní
akce

Akce, kultura a zábava. Trable s pořádáním nechte na nás, Vy si mezitím můžete hodit nohy nahoru s my pro Vás připravíme jedinečnou kulturní akci se zajímavými hosty a pestrým programem.